Jak zorganizować wycieczkę szkolną do Mandorii?

Rok szkolny to stresujący czas dla wszystkich uczniów. Klasówki, sprawdziany, egzaminy potrafią zmęczyć i totalnie zabrać chęci do dalszej nauki. Aby nieco oderwać myśli od spraw szkolnych i rozerwać się warto pomyśleć o organizacji wycieczki, która to umożliwi. Nawet jednodniowy wyjazd w ciekawe miejsce pozwoli dzieciom rozluźnić się i spędzić miło czas w towarzystwie swoich rówieśników. Doskonałym miejscem do tego typu wycieczek jest Mandoria. Położony w samym centrum Polski rodzinny park rozrywki zapewnia możliwość spędzenia wspaniałego dnia pełnego przygód mieszkańcom każdego zakątka kraju. Chcecie dowiedzieć się jak można zorganizować wycieczkę szkolną na terenie Mandorii, aby zapewnić dzieciom niezapomnianą przygodę i urozmaicić dni spędzone w szkole? Pokażemy wam, jak zaplanować i zorganizować niezapomniany jednodniowy wyjazd.

Dlaczego wycieczki szkolne są tak ważne?

Jak wspominaliśmy wcześniej wycieczki szkolne to wspaniała okazja na oderwanie się od codziennych obowiązków i spędzenie czasu z koleżankami i kolegami z klasy w zupełnie innym otoczeniu, ale nie tylko. Wyjazdy z rówieśnikami to także doskonały pomysł na zintegrowanie się z grupą, poznanie jej członków oraz nawiązanie nowych przyjaźni. W trakcie wycieczki dzieci wspólnie bawią się ze sobą, co znacznie wpływa na ich rozwój emocjonalny. Ponadto wycieczki rozwijają w dzieciach samodzielność i pomagają w zajęciu się sobą pod nadzorem opiekuna, ale bez rodziców. Wybierając miejsce na jedno lub kilkudniowy wyjazd najlepiej wybrać takie, które oprócz zabawy umożliwi dzieciom zgłębienie nowej wiedzy oraz pobudzenie ich ciekawości. Tematyczne miejsca pozwolą przenieść się dzieciom do innego świata, pełnego niesamowitych nowych przygód oraz poznać jego tajemnice.

 

Mandoria- dlaczego warto się tam wybrać?

Jednym z takich właśnie miejsc jest Mandoria- nietuzinkowy rodzinny park rozrywki, który przeniesie jego gości do renesansowego nadmorskiego miasta pełnego tajemnic i zagadek. Biorąc pod uwagę to, że Mandoria jest rodzinnym parkiem rozrywki, jego uwaga szczególnie skupia się na dzieciach, znajdziemy tam jak najwięcej atrakcji specjalnie dedykowanym właśnie im. Oprócz różnego rodzaju kolejek, karuzel oraz placów zabaw dzieci będą miały możliwość wczuć się w mandoriańską krainę i przeżyć dzień wśród jej mieszkańców. W parku będziecie mieli także okazję poznać mieszczan Mandorii, którzy opowiedzą mandoriańskie opowieści oraz przybliżą swoją historię, oraz role pełnione w tej przedziwnej krainie. To nie wszystko, jeśli dopadnie nas głód, lub pragnienie możemy skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej, którą oferuje Mandoria. Znajdziecie tam najrozmaitsze smakołyki, ukochane przez dzieci oraz ich opiekunów, które z pewnością pomogą zebrać siły na dalsze szaleństwo mandoriańskiej krainie.

 

Jak zorganizować wycieczkę szkolną do Mandorii?

Wycieczkę szkolną do Mandorii można zorganizować o każdej porze roku, co jest niebywałym atutem tego miejsca, ponieważ pozwala to na spędzenie miłych chwil niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz. Mandoria mieści się w ogromnej zadaszonej hali o powierzchni równej czterem boiskom sportowym, gdzie niestraszny śnieg, mróz czy deszcz. W takich warunkach nic nie przeszkodzi wspaniałej zabawie! Do Mandorii najlepiej wybrać się na cały dzień, zaczynając od samego rana, dzięki temu wszyscy uczestnicy wycieczki będą mogli skorzystać z ich wszystkich atrakcji i zwiedzić jej najskrytsze zakamarki. Należy także zaplanować małą przerwę podczas zabawy i przeznaczyć czas na posiłek, a w Mandorii jest z czego wybierać. Znajdziecie tu wiele słodkości, a dla grup zorganizowanych przewidziany jest posiłek, który możecie wybrać wśród dostępnych zestawów i dopasować do preferencji uczestników wycieczki. Wśród dostępnych dodatkowych zajęć można także wykupić warsztaty, łączące w sobie zabawę i edukację. Wybierać można spośród warsztatów, na których dzieci mają okazję zobaczyć, jak wytwarza się cukierki, pokazu w kinie sferycznym oraz zajęć o nazwie „Historia pieniądza”. Tak więc Mandoria to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonała okazja na wspaniałą przygodę, która również kształci. Ze względu na to, że Mandoria usytuowana jest w centrum kraju, dojazd do niej nie powinien sprawić problemu, nawet dla dalszych przyjezdnych. Dodatkowo bliskość trasy jest tutaj kluczowa, ponieważ park znajduje się bezpośrednio obok trasy E75, przechodzącej przez okoliczny Rzgów. Tak więc powinno obyć się bez niekończących się podróży oraz skomplikowanych tras dojazdu, Mandoria od razu rzuci się wam w oczy z trasy.

Zobacz więcej