FAQ

Bilety

Tak, bilet do Mandorii można kupić z wyprzedzeniem. Trzeba jednak pamiętać, że bilet kupujemy na konkretny dzień – przykładowo: bilet zakupiony na sobotę, 14 sierpnia 2021 r., będzie ważny wyłącznie w tym dniu.

Bilety można zakupić na naszej stronie internetowej oraz w kasie Mandorii.

Bilet jednodniowy ważny jest w jednym konkretnym dniu, na który został on zakupiony.

Tak, w Mandorii honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Aktualnie obowiązująca zniżka to 10 zł na każdy kupowany bilet. Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie w kasie ważnej Karty Dużej Rodziny.

Dla Gości, którzy odwiedzają nas jako grupa zorganizowana (co najmniej 20 osób), mamy przygotowaną ofertę specjalną. Aby poznać jej szczegóły, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Zakupiony bilet upoważnia do przekroczenia bramy Miasta Przygód i wielokrotnego korzystania z dostępnych w nim atrakcji. Masz ochotę po raz dziesiąty zakręcić się na karuzeli albo przejechać się roller-coasterem – proszę bardzo!

W Mandorii jest jednak kilka miejsc, w których należy liczyć się z dodatkową opłatą. To tzw. strefa tematycznych gier zręcznościowych, gdzie na najlepszych czekają nagrody, a także strzelnica oraz sterowane łódki w Zatoce Piskorza.

Tak, goście pragnący odwiedzać Mandorię kilkukrotnie w ciągu roku mogą w kasie Mandorii zakupić Kartę Roczną do Miasta Przygód. Uprawnia ona do dowolnej liczby wizyt w Parku i jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu – z wykluczeniem 10 dni w ciągu całego roku (1 stycznia, 6 stycznia, Poniedziałek Wielkanocny, 1 maja, 2 maja, 3 maja, 1 czerwca, Boże Ciało, 6 grudnia, 26 grudnia).

Kartę Roczną wystawiamy na konkretne imię i nazwisko, zawiera ona także zdjęcie posiadacza (zdjęcie zostanie wykonane w Parku, podczas zakupu Karty).

Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi ani wymianie na bilet ważny innego dnia. Prosimy o rozważne zakupy. W razie niepewności co do terminu przyjazdu do Parku, rekomendujemy zakup biletu już na miejscu w Mandorii. W tym celu prosimy o udanie się do Ambasady Mandorii.

W Mandorii obowiązuje jedna cena biletu dla wszystkich Gości. Jedynym wyjątkiem są dzieci mające mniej niż 85 cm – one do Parku wchodzą bez biletu.

Udogodnienia

Tak, goście odwiedzający Mandorię mają do dyspozycji przestronny, bezpłatny parking.

W Mieście Przygód na Gości czekają trzy restauracje, tawerna, kawiarnia i lodziarnia, w których można spróbować lokalnych mandoriańskich przysmaków i napojów – do czego gorąco zachęcamy. W Mandorii nie ma zakazu wnoszenia własnych przekąsek.

Tak, na terenie Miasta Przygód Goście mogą skorzystać z zamykanych szafek na rzeczy osobiste. Opłata za skorzystanie z szafki to 5 zł.

Tak, zasady przebywania w Mandorii i korzystania z jej atrakcji zostały szczegółowo opisane w Regulaminie Parku. Jego pełny tekst znajduje się TUTAJ

Mandoria Miasto Przygód jest miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym. Z wielu naszych atrakcji mogą korzystać także osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Nasz personel jest przeszkolony w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą Parku.

Opiekunowie osób niepełnosprawnych, aby wejść na teren Parku, muszą posiadać ważny bilet wstępu.

Tak, do dyspozycji rodziców i opiekunów naszych najmłodszych Gości oddajemy komfortowe pokoje dla matki z dzieckiem. Są one wyposażone w przewijak i wygodny fotel do karmienia. Nieopodal pokoi znajdują się automaty z artykułami pierwszej potrzeby: pieluszkami, mokrymi chusteczkami itp. Na wypadek „większej awarii” w sklepach Mandorii można zaopatrzyć się również w odzież.

Mandorianie uwielbiają zwierzaki, jednak ze względów bezpieczeństwa i higieny na teren Parku nie wolno wprowadzać swoich pupili.

Atrakcje Miasta Przygód czekają na wszystkich Gości, nawet na dzieci mierzące mniej niż 90 cm wzrostu. Przy każdej atrakcji  znajduje się dokładna informacja o tym, jak wysokie musi być dziecko, by mogło z niej skorzystać i czy może zrobić to samodzielnie, czy wymagana będzie opieka osoby dorosłej. Ponieważ bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas najważniejsze, przed wejściem na atrakcje dokonujemy pomiaru wzrostu. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli dziecku zabraknie kilku niezbędnych centymetrów. 

Tak, rejestrowanie filmów i robienie zdjęć w Mandorii jest wręcz wskazane!