FAQ

Bilety

Tak, bilet do Mandorii można kupić z wyprzedzeniem. Jest on ważny przez 90 dni od daty zakupu.

Bilety można zakupić na naszej stronie internetowej oraz w kasie Mandorii.

Bilet jednodniowy open ważny jest przez 90 dni od daty zakupu. 

Tak, w Mandorii honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Aktualnie obowiązująca zniżka to 10 zł na każdy kupowany bilet. Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie w kasie ważnej Karty Dużej Rodziny.

Dla Gości, którzy odwiedzają nas jako grupa zorganizowana (co najmniej 15 osób), mamy przygotowaną ofertę specjalną. Aby poznać jej szczegóły, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (+48 798 794 293).

Zakupiony bilet upoważnia do przekroczenia bramy Miasta Przygód i wielokrotnego korzystania z dostępnych w nim atrakcji. Masz ochotę po raz dziesiąty zakręcić się na karuzeli albo przejechać się roller-coasterem – proszę bardzo!

W Mandorii jest jednak kilka miejsc, w których należy liczyć się z dodatkową opłatą. To tzw. strefa tematycznych gier zręcznościowych, gdzie na najlepszych czekają nagrody, a także sterowane łódki w Zatoce Piskorza.

Tak, goście pragnący odwiedzać Mandorię kilkukrotnie w ciągu roku mogą w kasie Mandorii zakupić Kartę Roczną do Miasta Przygód. Uprawnia ona do dowolnej liczby wizyt w Parku i jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu – z wykluczeniem 10 dni w ciągu całego roku (1 stycznia, 6 stycznia, Poniedziałek Wielkanocny, 1 maja, 2 maja, 3 maja, 1 czerwca, Boże Ciało, 6 grudnia, 26 grudnia).

Kartę Roczną wystawiamy na konkretne imię i nazwisko, zawiera ona także zdjęcie posiadacza (zdjęcie zostanie wykonane w Parku, podczas zakupu Karty).

Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. Prosimy o rozważne zakupy.

Tak, kobiety w ciąży mogą zakupić bilet w obniżonej cenie: sprawdź cennik. Warto zwrócić uwagę, że ze względów bezpieczeństwa, nie wszystkie atrakcje dostępne są dla kobiet w ciąży, a korzystanie z niektórych atrakcji choć jest dozwolone, to nie jest rekomendowane. Szczegółowych informacji chętnie udzielą nasi pracownicy.

Udogodnienia

W Mieście Przygód na Gości czekają trzy restauracje, tawerna, kawiarnia i lodziarnia, w których można spróbować lokalnych mandoriańskich przysmaków i napojów – do czego gorąco zachęcamy. W Mandorii nie ma zakazu wnoszenia własnych przekąsek.

Tak, na terenie Miasta Przygód Goście mogą skorzystać z zamykanych szafek na rzeczy osobiste. Opłata za skorzystanie z szafki to 5 zł.

Tak, zasady przebywania w Mandorii i korzystania z jej atrakcji zostały szczegółowo opisane w Regulaminie Parku. Jego pełny tekst znajduje się TUTAJ

Mandoria Miasto Przygód jest miejscem przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Z wielu naszych atrakcji mogą korzystać także osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Nasz personel jest przeszkolony w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą Parku. Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą zakupić bilet w obniżonej cenie: sprawdź cennik. Zachęcamy również do zapoznania się z Przewodnikiem dla osób z niepełnosprawnościami, który zawiera wszelkie informacje o dostępności atrakcji – jest on dostępny w Ambasadzie Mandorii i TUTAJ.

Tak, do dyspozycji rodziców i opiekunów naszych najmłodszych Gości oddajemy komfortowe pokoje dla rodzica z dzieckiem. Są one wyposażone w przewijak i wygodny fotel do karmienia. 

Mandorianie uwielbiają zwierzaki, jednak ze względów bezpieczeństwa i higieny na teren Parku nie wolno wprowadzać swoich pupili.

Bramy Miasta Przygód są otwarte dla wszystkich Gości, bez względu na wiek. Przy każdej atrakcji w parku, a także na naszej stronie internetowej znajduje się dokładna informacja o tym, jak wysokie musi być dziecko, by mogło z niej skorzystać i czy może zrobić to samodzielnie, czy wymagana będzie opieka osoby dorosłej. Dodatkowo, na stronie internetowej opisowi każdej atrakcji towarzyszy ilustracja graficzna przedstawiająca fretkę przy miarce wzrostu, która w czytelny sposób obrazuje wymagania wzrostowe. Ponieważ bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas najważniejsze, przed wejściem na atrakcje dokonujemy pomiaru wzrostu. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli dziecku zabraknie kilku niezbędnych centymetrów i nasz pracownik uniemożliwi mu skorzystanie z atrakcji. 

Tak, rejestrowanie filmów i robienie zdjęć w Mandorii jest wręcz wskazane! Gorąco też zachęcamy do publikowania ich w mediach społecznościowych – najlepiej z oznaczeniem @mandoriapl. Dzięki temu i my będziemy mogli cieszyć nimi oczy. Aby nagrywać materiały podczas przejazdów na atrakcjach, niezbędnym warunkiem jest posiadanie specjalnych szelek / uchwytów umożliwiających bezpieczne zamontowanie telefonu / aparatu / kamery – tak, aby nie stanowiły one zagrożenia dla Gości i pracowników parku.

Oczywiście! Mandorię znajdziecie na kilku platformach społecznościowych:

  • Facebook – publikujemy tu zagadki i łamigłówki, prowadzimy konkurs na Odkrywcę Tygodnia (co tydzień do wygrania 2 bilety do Mandorii), informujemy o aktualnych wydarzeniach w parku
  • Instagram – jeśli szukacie codziennych relacji z parku to jest to dobry adres; polecamy też cykliczny konkurs Gram o przygodę – oznaczcie na Instagramie swoje materiały pokazujące, jak rodzinnie spędzacie czas hashtagiem #gramoprzygode, a może to właśnie Wy otrzymacie 2 bilety do Mandorii
  • TikTok – zamieszczamy tutaj humorystyczne scenki z życia Mandorian
  • YouTube – jeśli chcecie zobaczyć / przypomnieć sobie, jak wygląda park rozrywki Mandoria to jest to właściwy adres.

Przy budynku Mandorii znajduje się płatny parking z miejscami przeznaczonymi dla niepełnosprawnych. Podczas wjazdu na teren parkingu odbywa się automatyczny odczyt tablicy rejestracyjnej, a kierowca zobowiązany jest potwierdzić zgodność danych. Opłata za postój całodzienny wynosi 15 zł (pierwsze 15 minut jest darmowe). Płatności za postój można dokonać w Ambasadzie (strefa kas przy wejściu), w kiosku na terenie parkingu lub przy szlabanie wyjazdowym (tylko zbliżeniowa forma płatności kartą po poprawnym odczycie tablicy rejestracyjnej).