FAQ

Bilety

Tak, bilet do Mandorii można kupić z wyprzedzeniem. Jest on ważny przez 90 dni od daty zakupu.

Bilety można zakupić na naszej stronie internetowej oraz w kasie Mandorii.

Bilet jednodniowy open ważny jest przez 90 dni od daty zakupu. 

Tak, w Mandorii honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Aktualnie obowiązująca zniżka to 10 zł na każdy kupowany bilet. Warunkiem uzyskania zniżki jest okazanie w kasie ważnej Karty Dużej Rodziny.

Dla Gości, którzy odwiedzają nas jako grupa zorganizowana (co najmniej 15 osób), mamy przygotowaną ofertę specjalną. Aby poznać jej szczegóły, zachęcamy do kontaktu telefonicznego (+48 798 794 293).

Zakupiony bilet upoważnia do przekroczenia bramy Miasta Przygód i wielokrotnego korzystania z dostępnych w nim atrakcji. Masz ochotę po raz dziesiąty zakręcić się na karuzeli albo przejechać się roller-coasterem – proszę bardzo!

W Mandorii jest jednak kilka miejsc, w których należy liczyć się z dodatkową opłatą. To tzw. strefa tematycznych gier zręcznościowych, gdzie na najlepszych czekają nagrody, a także strzelnica oraz sterowane łódki w Zatoce Piskorza.

Tak, goście pragnący odwiedzać Mandorię kilkukrotnie w ciągu roku mogą w kasie Mandorii zakupić Kartę Roczną do Miasta Przygód. Uprawnia ona do dowolnej liczby wizyt w Parku i jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu – z wykluczeniem 10 dni w ciągu całego roku (1 stycznia, 6 stycznia, Poniedziałek Wielkanocny, 1 maja, 2 maja, 3 maja, 1 czerwca, Boże Ciało, 6 grudnia, 26 grudnia).

Kartę Roczną wystawiamy na konkretne imię i nazwisko, zawiera ona także zdjęcie posiadacza (zdjęcie zostanie wykonane w Parku, podczas zakupu Karty).

Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi. Prosimy o rozważne zakupy.

Tak, kobiety w ciąży mogą zakupić bilet w obniżonej cenie: 69 zł.

Udogodnienia

Tak, goście odwiedzający Mandorię mają do dyspozycji przestronny, bezpłatny parking.

W Mieście Przygód na Gości czekają trzy restauracje, tawerna, kawiarnia i lodziarnia, w których można spróbować lokalnych mandoriańskich przysmaków i napojów – do czego gorąco zachęcamy. W Mandorii nie ma zakazu wnoszenia własnych przekąsek.

Tak, na terenie Miasta Przygód Goście mogą skorzystać z zamykanych szafek na rzeczy osobiste. Opłata za skorzystanie z szafki to 5 zł.

Tak, zasady przebywania w Mandorii i korzystania z jej atrakcji zostały szczegółowo opisane w Regulaminie Parku. Jego pełny tekst znajduje się TUTAJ

Mandoria Miasto Przygód jest miejscem przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Z wielu naszych atrakcji mogą korzystać także osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich. Nasz personel jest przeszkolony w zakresie pomocy osobom z niepełnosprawnościami. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z obsługą Parku. Osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą zakupić bilet w obniżonej cenie: 79 zł. Zachęcamy również do zapoznania się z Przewodnikiem dla osób z niepełnosprawnościami, który zawiera wszelkie informacje o dostępności atrakcji – jest on dostępny w Ambasadzie Mandorii i TUTAJ.

Tak, do dyspozycji rodziców i opiekunów naszych najmłodszych Gości oddajemy komfortowe pokoje dla rodzica z dzieckiem. Są one wyposażone w przewijak i wygodny fotel do karmienia. Nieopodal pokoi znajdują się automaty z artykułami pierwszej potrzeby: pieluszkami, mokrymi chusteczkami itp. Na wypadek „większej awarii” w sklepach Mandorii można zaopatrzyć się również w odzież.

Mandorianie uwielbiają zwierzaki, jednak ze względów bezpieczeństwa i higieny na teren Parku nie wolno wprowadzać swoich pupili.

Atrakcje Miasta Przygód czekają na wszystkich Gości, nawet na dzieci mierzące mniej niż 90 cm wzrostu. Przy każdej atrakcji  znajduje się dokładna informacja o tym, jak wysokie musi być dziecko, by mogło z niej skorzystać i czy może zrobić to samodzielnie, czy wymagana będzie opieka osoby dorosłej. Ponieważ bezpieczeństwo naszych Gości jest dla nas najważniejsze, przed wejściem na atrakcje dokonujemy pomiaru wzrostu. Prosimy o wyrozumiałość, jeśli dziecku zabraknie kilku niezbędnych centymetrów. 

Tak, rejestrowanie filmów i robienie zdjęć w Mandorii jest wręcz wskazane! Aby nagrywać materiały podczas przejazdów na atrakcjach, niezbędnym warunkiem jest posiadanie specjalnych szelek / uchwytów umożliwiających bezpieczne zamontowanie telefonu / aparatu / kamery – tak, aby nie stanowiły one zagrożenia dla Gości i pracowników parku.