Przyjedziesz do Mandorii z daleka?

Potrzebujesz noclegu?

Zapoznaj się z ofertą naszych Partnerów.

Hotel Kolumna Park***

Ul. Hotelowa 1, 95-082 Przygoń

Hotel położony 20 min drogi od Mandorii. Znajduje się w niezwykle malowniczej części Łasku, otoczony przez sosnowy las, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.  Idealny dla rodzin, które chcą odpocząć pośród natury i skorzystać z bogatej oferty rekreacyjnej.

Hotel Ibis Łódź Centrum**

Ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11, Łódź

Ekonomiczny hotel w samym centrum Łodzi. Jego największym atutem jest świetna lokalizacja – to idealna baza wypadowa dla osób, które chcą poznać atuty miasta i w mniej niż 30 min dojechać do Mandorii. Hotel oferuje bezpłatny nocleg ze śniadaniem dla maks. dwójki dzieci do 16. r.ż., śpiących w pokoju z rodzicami.

Hotel Novotel Łódź Centrum****

Ul. al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11A, Łódź

Hotel położony w bezpośrednim sąsiedztwie Ibis Łódź Centrum, ale w wyższym standardzie. Łączy zalety doskonałej lokalizacji z funkcjonalnością na wysokim poziomie i licznymi udogodnieniami. Dzieci do 16. r.ż., przebywające w pokoju rodziców, mają zapewniony bezpłatny nocleg ze śniadaniem (maks. dwójka dzieci).

Hotel Tobaco***

Ul. Mikołaja Kopernika 64, Łódź

Butikowy hotel w centrum Łodzi, powstały w dawnej fabryce wełny. Polecamy osobom, które lubią loftowe klimaty i chcą lepiej poznać pofabryczną Łódź, a także wszystkim rodzinom ceniącym sobie dobrą lokalizację. W tym obiekcie przygotowano specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę dla Odkrywców Mandorii.

Pozostałe propozycje

Bogatą ofetę noclegów znajdziesz również na stronie www.noclegowo.pl