Witamy w Mandorii.

To tutaj renesansowa Europa łączy się z nowoczesnością,
a XVI-wieczne miasto handlowe zmienia się w park rozrywki.

Brzmi ekscytująco, prawda?
Cieszymy się, że jesteś tutaj  z nami!

Mandoria to park rodzinnej rozrywki i ekscytujących odkryć. Daj się porwać przygodzie! W Mandorii czekają na Ciebie wspaniałe karuzele i emocjonujące przejażdżki familijnymi roller-coasterami,  gigantyczna zjeżdżalnia, szalupy, strzelnica i wiele innych. Tutaj spotkasz niesamowitych mieszkańców i skosztujesz pysznej mandoriańskiej kuchni.  

Opinie klientów

5/5
Super zabawa dla całej rodziny. Na pewno jeszcze wrócimy 👍
Sandra Staszewska

11 czerwca 2024

5/5
Rewelacyjne miejsce dla całej rodziny i paczki znajomych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niesamowita ilość atrakcji. Strefa restauracyjna bardzo rozbudowana. Polecam iść na cały dzień 😃
Weronika

12 kwietnia 2024

5/5
Super zabawa dla całej rodziny. Pyszne jedzenie, miła obsługa, a najlepsza na grze w kaczki – pozdrawiamy Pana Stasia i Panią Anię 🙂 Na pewno wrócimy jeszcze raz z całą rodziną.
Elaine Cloudbaker

27 marca 2024

Mapa Mandorii

Mapa Parku

Szukasz najkrótszej drogi do Portu? A może chcesz sprawdzić, czy idąc do Mrocznego Dworu miniesz Oberżę „Szalona Kura”?
Weź w dłonie Mapę Mandorii i sprawdź.

Smaki Mandorii

Mandoriańska gastronomia

Wielu podróżników powiada, że najlepszym sposobem na zrozumienie kultury nieznanych krain jest skosztowanie ichniejszych potraw. Jeśli się z tym zgadzasz, lepiej przyjedź do Mandorii z pustym brzuchem. Masz tutaj sporo do spróbowania!

Na terenie parku znajduje się aż 7 punktów gastronomicznych, a wśród nich: restauracja włoska, sklep ze słodyczami, kawiarnia, lodziarnia i inne.

Galeria zdjęć

Zobacz, jak nasz park rozrywki Mandoria prezentuje się na zdjęciach.

Mandoria Miasto Przygód znajduje się tuż obok Łodzi – w miejscowości Rzgów, przy drodze krajowej nr 1. Wygodny dojazd do niej zapewnia bliskość autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) i drogi ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław). 

Tematyczny park rozrywki Mandoria Miasto Przygód przeniesie Cię do roku 1521 – epoki renesansu, fascynującego wieku odkryć i podróży. To wtedy wytyczono  nowe szlaki na lądzie i wodzie, dzięki którym egzotyczne produkty i dobra odnajdowały swoją drogę do Europy z Ameryki Południowej, Chin i Arabii.

Odkrywcą w Mandorii może zostać każdy, bez względu na wiek. Architekci Miasta Przygód zaprojektowali je tak, aby z atrakcji parku – karuzel, roller-coasterów i wielu innych – mogły korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Większość atrakcji jest dostępna już dla maluchów, które mają powyżej 90 cm wzrostu.

Mandorianie rzadko rozmawiają o pogodzie, zapewne dlatego, że w Mandorii zawsze świeci słońce. Ten pogodowy fenomen ma jeszcze jedną zaletę – Miasto Przygód będzie otwarte dla gości przez cały rok!

Od wschodu do zachodu słońca, jak i w świetle gwiazd, w Mandorii toczy się barwne życie. Mieszkają tu niezwykłe postaci, a każda z nich ma swoją historię. Jesteś ich ciekaw? Śmiało – pytaj. Daj się wciągnąć w wir fascynujących opowieści.

Rodzinny Park Rozrywki

Park tematyczny Mandoria to wyjątkowe miejsce rodzinnej rozrywki. Właśnie tutaj atrakcje i wystylizowane otoczenie uzupełniają się wzajemnie, tworząc doskonałą przestrzeń do zabawy, pogłębiania więzi i spędzenia czasu w prawdziwie familijny sposób. Dzięki temu Mandoria jest świetną opcją zarówno dla dużych, jak i małych odkrywców, a także dla tych, którzy szukają niecodziennych wrażeń. Wszystkie znajdujące się w parku karuzele czy roller-coastery stanowią część tętniącego życiem renesansowego miasta – Miasta Przygód. Jest to zatem jedyny w Polsce park rodzinny, które oferuje pełną tematyzację w tym stylu. Przechodząc przez bramy miasta, można przenieść się w czasie do renesansu! Ten łódzki park rozrywki, który tak naprawdę znajduje się w Rzgowie, zachwyca więc nie tylko atrakcjami, lecz również formą i opowiadaną historią. Dzięki temu bawi niezależnie od wieku i za każdym razem oferuje nowe wrażenia.

Park dla dzieci i dorosłych

Jak ten wyjątkowy park dla dzieci i dorosłych funkcjonuje w praktyce? Gdy bramy Miasta Przygód otwierają się, Goście wchodzą na Plac Mandorii – miejsce powitań, w którym można zrobić sobie zdjęcie z mieszkańcami, a także załatwić niezbędne formalności związane z wizytą. W tym celu wystarczy udać się do Ambasady Mandorii. Co ważne, już na Placu można poczuć zew zabawy, bo nad głowami Gości przejeżdża roller-coaster Merkant. A to tylko przedsmak! Po wejściu w głąb parku można zanurzyć się w świecie pełnym wrażeń i atrakcji. Sprzedawcy na targu nawołują do skosztowania mandoriańskich przysmaków, konkurując z zachwycającą Karawaną. W Porcie czuwa Rybak Bartek, podczas gdy Kapitan Azulejos zaprasza do Tawerny Trzy Dzwony. W Ratuszu dzieje się zaś podejrzanie wiele… Co takiego? Zabierz swoich bliskich i sprawdźcie to! Nasz park tematyczny ma kilka stref i w każdej kryją sią ekscytujące tajemnice. Czy odkryjesz je wszystkie?

Tematyczny Park Rozrywki dla całej rodziny!

Dołącz do Klubu Odkrywców Mandorii! Bądź na bieżąco z nowinkami Miasta Przygód. Otrzymuj wyjątkowe zadania, łamigłówki i wyzwania.