Mandoria – rodzinny park rozrywki pod Łodzią

Co czeka na zwiedzających w Mieście Przygód?

Mandoria to wyjątkowy park rozrywki – tematyczny, rodzinny, w całości “pod dachem”. By odkryć jego tajemnice i wszystkie atrakcje, przed wizytą warto się co nieco dowiedzieć. Na czym polega wyjątkowość Miasta Przygód? Wyjaśniamy.

Podróż do niezwykłego miasta

Jest rok 1521. Mandoria to wielkie, przedsiębiorcze miasto w Polsce. Można je porównać z Wenecją, Amsterdamem czy Marsylią. Codziennie jego ulicami podróżują najwięksi odkrywcy renesansowej Europy, kupcy z całego świata i istotni możni. Jakim cudem to niezwykłe miasto na chwilę odeszło w zapomnienie? Tego do końca nie wiadomo, ale teraz Mandoria ponownie otworzyła swoje bramy. Goście z całego świata mogą odwiedzić Miasto Przygód i zamienić się w odkrywców renesansowego dziedzictwa. Pora na Ciebie!

Rodzinny park rozrywki pod Łodzią

Mandoria to rodzinny park rozrywki, który znajduje się pod Łodzią, w Rzgowie, na terenie Miasta Mody PTAK. Jest parkiem w całości krytym i jednocześnie największym tego typu w Polsce. Jego wnętrze wystylizowano na renesansowe miasto handlowe. Dzięki temu po przekroczeniu bram Mandorii można przenieść się do XVI wieku. Nawet nowoczesne elementy, takie jak atrakcje, są dostosowane do stylu epoki, a ulicami miasta przechadzają się prawdziwi Mandorianie – animatorzy przebrani za mieszkańców Mandorii.

Na czym polega familijność tego miejsca? Jest to park rozrywki, w którym bawić mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Wszystkie miejsca zaprojektowano więc tak, by bliscy spędzali czas wspólnie i aktywnie. Dzięki temu nawet atrakcje, które zazwyczaj nie są przeznaczone dla dorosłych, dostosowano do potrzeb rodziców. Dotyczy to np. figloraju, którego sufit znajduje się na tyle wysoko, że rodzic może bez problemów bawić się ze swoimi pociechami lub sam (to dobra zabawa dla każdego!).

Jakie atrakcje znajdują się w Mandorii?

W rodzinnym parku rozrywki Mandoria przeważają atrakcje familijne. Są to liczne karuzele, olbrzymia zjeżdżalnia czy gigantyczny lustrzany labirynt. Niektóre są przeznaczone głównie dla najmłodszych, np. Szalupy, inne zadowolą odkrywców głodnych dużych emocji, np. Galeon czy roller-coastery. Dzięki temu w Mandorii każdy znajdzie coś dla siebie!

Pełna lista atrakcji znajduje się tutaj: atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy codziennie w godzinach 10-20, do Rzgowa k. Łodzi!

Zobacz więcej
święta w mandorii

Świąteczny prezent od Mandorian

Prezent dla małych Odkrywców! Mandorianie przygotowali prezent z okazji Mikołajek – świąteczne kolorowanki! To idealna rozrywka na długie zimowe wieczory, która spodoba się zwłaszcza najmłodszym. …

Zobacz więcej →

Zabierz Mamę do Mandorii!

Zabierz Mamę do Mandorii! Mandorianie kochają wszystkie rodzinnie okoliczności, a zwłaszcza takie, które mogą świętować wraz z Odkrywcami. Nic więc dziwnego, że z okazji Dnia …

Zobacz więcej →

Święta w Mandorii!

Mandorianie zapraszają na świąteczne przygody! W grudniu Miasto Przygód zamieni się w niezwykłą, zimową krainę – miejsce pachnące piernikami, pełne świątecznych ozdób i przygotowane na …

Zobacz więcej →