Nowość! Roller-coaster Carrara już otwarty!
Odkryj ARKADY - nową strefę Mandorii i jej niesamowite atrakcje!

Nowość!

Nowa strefa: ARKADY

Jeszcze więcej atrakcji!

Odkryj nową strefę Mandorii i przeżyj przygodę, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej! Czeka na Ciebie Carrara – najszybszy i najdłuższy roller-coaster w parku, a także atrakcje dla najmłodszych: bez opiekuna już od 90 cm wzrostu!

Wszystko to na powierzchni aż 10 tys. m2.

Atrakcje

Poznaj nasze atrakcje

Mandoria to park rozrywki dla całej rodziny. Znajdziesz tu zarówno atrakcje dla małych dzieci, jak i starszych odkrywców. Pamiętaj – na wszystkich kolejkach, karuzelach i innych atrakcjach Mandorii mogą się bawić także dorośli!

Zapomnij więc o dacie urodzenia i daj się porwać zabawie. Niech czas spędzony w Mieście Przygód stanie się wyjątkowym rodzinnym wspomnieniem.

Odkryj
Mandorię

Miasto Przygód bez tajemnic

Szukasz pomysłu na spędzenie czasu z rodziną? Rozglądasz się za niezwykłym miejscem, które zachwyci dzieci, a Tobie zapewni chwilę wytchnienia od codzienności? Obudź w sobie odkrywcę i odwiedź Mandorię Miasto Przygód – park rozrywki pełen atrakcji dla całej rodziny!

Mapa

Mapa Parku

Szukasz najkrótszej drogi do Portu? A może chcesz sprawdzić, czy idąc do Mrocznego Dworu miniesz Oberżę „Szalona Kura”?
Weź w dłonie Mapę Mandorii i sprawdź.

Opinie klientów

5/5
Super miejsce
GULI 86

4 sierpnia 2022

5/5
Miejsce super dla dzieci w wieku 3 i 5 lat. Dużo zabawy, każdy znajdzie coś dla siebie. Byliśmy w piątek- kolejki małe więc bardzo duża swoboda w korzystaniu z atrakcji. Miła obsługa, byliśmy cały dzień, a mimo to dzieci jeszcze raz chcą tu niebawem wrócić. Jedzenie bardzo smaczne, ceny przyzwoite.
Karolina Wilk

4 sierpnia 2022

5/5
Miejsce super dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Czysto, zadbane. Atrakcji dużo. Polecamy przyjazd w poniedziałek, zero tłumów. Cena biletu adekwatna do atrakcji. Pyszne lody galkowe.
Monika Dukiewicz

2 sierpnia 2022

Rodzinny Park Rozrywki czynny przez cały rok!

Dołącz do Klubu Odkrywców Mandorii! Bądź na bieżąco z nowinkami Miasta Przygód. Otrzymuj wyjątkowe zadania, łamigłówki i wyzwania.

Dołącz do Klubu Odkrywców Mandorii! Bądź na bieżąco z nowinkami Miasta Przygód. Otrzymuj wyjątkowe zadania, łamigłówki i wyzwania.