Czy Mandoria jest otwarta w niedziele niehandlowe?

W jaki dzień przyjechać do Mandorii? Odkrywcy wybierają najczęściej weekend, jednak wielu zastanawia się, czy niedziela to dobry pomysł. Jak wiadomo, tego dnia wiele obiektów nie działa. Wyjaśniamy więc, czy zakaz handlu ma wpływ na funkcjonowanie Mandorii.

Kiedy Mandoria jest otwarta?

Mandoria to wyjątkowy park rozrywki, bo znajduje się w całości pod dachem, w przygotowanym do tego celu obiekcie. Jego powierzchnia jest równa aż czterem boiskom piłkarskim! Nie jest to zatem park działający na świeżym powietrzu, na którego funkcjonowanie wpływa pogoda. Dzięki temu Mandoria jest otwarta codziennie, przez cały rok – nawet zimą!

Co ważne, park działa również w niedziele, w tym niedziele niehandlowe. Nie musisz więc przejmować się zakazem handlu, jeśli planujesz rodzinną wycieczkę do Mandorii. Zapraszamy codziennie w godzinach 10-20.

Pamiętaj także, że aktualną informację o otwarciu znajdziesz na naszej stronie. Szukaj jej na górze, nad menu.

Czy w niedzielę niehandlową można coś kupić?

No dobrze, ale przecież nie każde centrum rozrywki funkcjonuje normalnie mimo otwarcia w niedziele niehandlowe. Zakaz handlu wpływa przecież na otwarcie lokali usługowych, przez co wiele obiektów umożliwia korzystanie jedynie z części oferty. Na szczęście w Mandorii to tak nie wygląda. Nasz park rozrywki działa bez zmian, zatem na miejscu możesz kupić nie tylko jedzenie, ale również mandoriowe pamiątki i inne gadżety.

Co robić w Mandorii w niedzielę?

Jeśli planujesz swoją wizytę na niedzielę, mamy świetną wiadomość. Tego dnia, tak jak w każdy weekend, w parku dzieje się naprawdę wiele. Poza możliwością nielimitowanego korzystania z atrakcji możesz liczyć również na specjalne wydarzenia organizowane przez Mandorian. Każdego weekendu znane postaci przechadzają się ulicami parku i angażują Gości w przeróżne zabawy. Czasami są to po prostu gry, a innym razem pobudzające wyobraźnię opowieści. Co czeka na Ciebie? Przyjdź wraz z rodziną i odkryjcie to wspólnie!

Zobacz więcej
atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla najmłodszych w Mieście Przygód!

Co czeka na dzieci w Mandorii? Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko znajdzie coś dla siebie w Mandorii? Dostępne atrakcje dla najmłodszych są zróżnicowane, dlatego dobra …

Zobacz więcej →

Tematyczny park rozrywki – co to znaczy?

Mandoria to tematyczny park rozrywki, w którym dobra zabawa nigdy się nie kończy. Wiele osób zastanawia się jednak, czym jest tematyzacja takiego obiektu i jak …

Zobacz więcej →
rodzinny park rozrywki

Mandoria – rodzinny park rozrywki pod Łodzią

Co czeka na zwiedzających w Mieście Przygód? Mandoria to wyjątkowy park rozrywki – tematyczny, rodzinny, w całości “pod dachem”. By odkryć jego tajemnice i wszystkie …

Zobacz więcej →