Czy Mandoria jest otwarta w niedziele niehandlowe?

W jaki dzień przyjechać do Mandorii? Odkrywcy wybierają najczęściej weekend, jednak wielu zastanawia się, czy niedziela to dobry pomysł. Jak wiadomo, tego dnia wiele obiektów nie działa. Wyjaśniamy więc, czy zakaz handlu ma wpływ na funkcjonowanie Mandorii.

Kiedy Mandoria jest otwarta?

Mandoria to wyjątkowy park rozrywki, bo znajduje się w całości pod dachem, w przygotowanym do tego celu obiekcie. Jego powierzchnia jest równa aż czterem boiskom piłkarskim! Nie jest to zatem park działający na świeżym powietrzu, na którego funkcjonowanie wpływa pogoda. Dzięki temu Mandoria jest otwarta codziennie, przez cały rok – nawet zimą!

Co ważne, park działa również w niedziele, w tym niedziele niehandlowe. Nie musisz więc przejmować się zakazem handlu, jeśli planujesz rodzinną wycieczkę do Mandorii. Zapraszamy codziennie w godzinach 10-20.

Pamiętaj także, że aktualną informację o otwarciu znajdziesz na naszej stronie. Szukaj jej na górze, nad menu.

Czy w niedzielę niehandlową można coś kupić?

No dobrze, ale przecież nie każde centrum rozrywki funkcjonuje normalnie mimo otwarcia w niedziele niehandlowe. Zakaz handlu wpływa przecież na otwarcie lokali usługowych, przez co wiele obiektów umożliwia korzystanie jedynie z części oferty. Na szczęście w Mandorii to tak nie wygląda. Nasz park rozrywki działa bez zmian, zatem na miejscu możesz kupić nie tylko jedzenie, ale również mandoriowe pamiątki i inne gadżety.

Co robić w Mandorii w niedzielę?

Jeśli planujesz swoją wizytę na niedzielę, mamy świetną wiadomość. Tego dnia, tak jak w każdy weekend, w parku dzieje się naprawdę wiele. Poza możliwością nielimitowanego korzystania z atrakcji możesz liczyć również na specjalne wydarzenia organizowane przez Mandorian. Każdego weekendu znane postaci przechadzają się ulicami parku i angażują Gości w przeróżne zabawy. Czasami są to po prostu gry, a innym razem pobudzające wyobraźnię opowieści. Co czeka na Ciebie? Przyjdź wraz z rodziną i odkryjcie to wspólnie!

Zobacz więcej
święta w mandorii

Świąteczny prezent od Mandorian

Prezent dla małych Odkrywców! Mandorianie przygotowali prezent z okazji Mikołajek – świąteczne kolorowanki! To idealna rozrywka na długie zimowe wieczory, która spodoba się zwłaszcza najmłodszym. …

Zobacz więcej →

Święta w Mandorii!

Mandorianie zapraszają na świąteczne przygody! W grudniu Miasto Przygód zamieni się w niezwykłą, zimową krainę – miejsce pachnące piernikami, pełne świątecznych ozdób i przygotowane na …

Zobacz więcej →

Zabierz Mamę do Mandorii!

Zabierz Mamę do Mandorii! Mandorianie kochają wszystkie rodzinnie okoliczności, a zwłaszcza takie, które mogą świętować wraz z Odkrywcami. Nic więc dziwnego, że z okazji Dnia …

Zobacz więcej →