Jakie mandoriańskie atrakcje dla dzieci są przystosowane dla dorosłych?

Miasto Przygód zaprasza wszystkich Odkrywców – i tych małych, i tych większych. Z jakich atrakcji mogą skorzystać Ci drudzy? Wbrew pozorom Mandoria to park rozrywki także dla dorosłych. Atrakcje zaprojektowano tak, by wszyscy bawili się wspólnie.

Miejsce dla całej rodziny

Mandoria Miasto Przygód to rodzinny park rozrywki, zatem nie ma tutaj podziału na strefy tylko dla dzieci lub tylko dla dorosłych. Dzięki temu może się tutaj bawić cała rodzina – wspólnie i bez obaw o konieczność organizowania opieki dla najmłodszych lub czekania, aż dzieci skończą “swoją” zabawę. Rozrywka w Mandorii jest grupowym doświadczeniem, do którego każdy dokłada swoją cegiełkę. W tym kontekście Miasto Przygód to naprawdę niezwykłe miejsce; jedno z nielicznych stworzonych z myślą o prawdziwie familijnej zabawie, ponad podziałami.

Atrakcje w Mandorii

Miasto Przygód to miejsce pełne atrakcji. Są to zróżnicowane propozycje, spośród których można wybrać rozrywkę idealną dla siebie. Co ważne, wszystkie atrakcje są ekscytujące również ze względu na tematyzację. Każda ma swoją unikalną nazwę i historię związaną z Mandorią. Merkant był więc dawnym systemem transportu towarów, Barbakan chronił miasto przed otwartym morzem, a Latarnia Leonarda pomagała statkom bezpiecznie dotrzeć do portu. A to tylko część tajemnic!

Wszystkie atrakcje dla dzieci i dorosłych znajdują się na naszej stronie w zakładce Atrakcje. Są to m.in. karuzele (Karawana, Klejnot, Rybak Bartek), olbrzymi małpi gaj (Ratusz), ogromna zjeżdżalnia (Barbakan), samochodziki (Bal Butów) i roller-coastery (Merkant, Mroczny Dwór). Dodatkowo na terenie parku znajdują się również gry zręcznościowe z nagrodami, a Mandorianie organizują dodatkowe rozrywki, np. gry zespołowe. Tak duże zróżnicowanie sprawia, że w Mandorii nigdy nie jest nudno.

Specjalne rozwiązania

Mandoria wyróżnia się tym, że nawet typowe atrakcje dla dzieci zostały zaprojektowane tak, by z zabawy cieszyli się Goście w każdym wieku. Na uwagę zasługuje np. Ratusz, czyli mandoriański odpowiednik figloraju. To bardzo duży małpi gaj, którego wysokość umożliwia swobodną zabawę także dorosłym. Nie trzeba kucać lub schylać się, by razem z dzieckiem pokonywać ekscytujące przeszkody i zamienić się w Odkrywcę.

Podobnym udogodnieniem są np. podwójne krzesełka na Klejnocie, czyli karuzeli łańcuchowej, lub Latarni Leonarda, czyli karuzeli typu “magiczne rowery”. Rodzic może usiąść obok dziecka i wspólnie z nim odkrywać nowy rodzaj zabawy. Podobne rozwiązania można znaleźć w całym parku i właśnie dlatego atrakcje w Mandorii są tak wyjątkowe.

Czy istnieją atrakcje tylko dla dzieci?

Na ten moment znajduje się tylko jedna tego typu atrakcja. Są to Szalupy, czyli rowerki wodne, na których można eksplorować mandoriańskie wody. Z tej atrakcji mogą korzystać dzieci o wzroście od 85 do 130 cm.

Zobacz więcej
urodziny w mandorii

Jak zorganizować urodziny w Mandorii?

Chcesz wyprawić swojemu dziecku niezapomniane urodziny? Świetną przygodą będzie wizyta w Mandorii! Co takiego czeka na jubilatów? Czy Mandorianie wręczają jakieś prezenty? Czy istnieją salki …

Zobacz więcej →
otwarcie mandorii

Czy Mandoria jest otwarta w niedziele niehandlowe?

W jaki dzień przyjechać do Mandorii? Odkrywcy wybierają najczęściej weekend, jednak wielu zastanawia się, czy niedziela to dobry pomysł. Jak wiadomo, tego dnia wiele obiektów …

Zobacz więcej →
rodzinny park rozrywki

Atrakcje dla najmłodszych w Mieście Przygód!

Co czeka na dzieci w Mandorii? Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko znajdzie coś dla siebie w Mandorii? Dostępne atrakcje dla najmłodszych są zróżnicowane, dlatego dobra …

Zobacz więcej →