Jak zorganizować urodziny w Mandorii?

Chcesz wyprawić swojemu dziecku niezapomniane urodziny? Świetną przygodą będzie wizyta w Mandorii! Co takiego czeka na jubilatów? Czy Mandorianie wręczają jakieś prezenty? Czy istnieją salki urodzinowe? Wyjaśniamy, jak zorganizować prawdziwie mandoriańskie przyjęcie.

Urodziny w mandoriańskim stylu

Miasto Przygód to idealne miejsce na świętowanie ważnych okazji w przyjaznej, pełnej zabawy atmosferze. Dotyczy to zwłaszcza wydarzeń rodzinnych, które wymagają wyjątkowej celebracji, np. urodzin dziecka.

Na jakich zasadach można uczcić urodziny w Mandorii? Jest to możliwe na dwa sposoby – przychodząc z dzieckiem w dniu jego urodzin lub wyprawiając mandoriańskie przyjęcie. 

Bilety urodzinowe

Mandorianie przygotowali specjalny prezent dla dzieci, które przyjdą do parku w dniu swoich urodzin. Ich bilet kosztuje symboliczne 1 zł! Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy poinformować o urodzinach w Ambasadzie Mandorii (kasie parku). Opiekunowie dziecka płacą cenę regularną.

Uwaga: bilety urodzinowe są przeznaczone tylko dla jubilatów, którzy nie ukończyli 18. roku życia. W celu potwierdzenia wieku i daty urodzin obsługa może poprosić o okazanie stosownego dokumentu.

Przyjęcie urodzinowe

Aby świętować w prawdziwie mandoriańskim stylu, można zorganizować przyjęcie w jednej z salek urodzinowych dostępnych w Mandorii. Są to pokoje tematyczne, które znajdują się w specjalnie wydzielonej strefie parku. To nad nimi przejeżdża Merkant i to one kryją się tuż obok Ambasady Mandorii! Goście z zewnątrz nie mają dostępu do tej strefy – tylko uczestnicy przyjęcia mogą przebywać w salce.

Jak wyglądają mandoriańskie salki urodzinowe? Są to tematyczne pokoje, które nawiązują wyglądem do postaci i historii parku. Dzięki temu każda ma swój wyjątkowy charakter, np. Ogród Anny jest pełen kwiatów i dziewczęcych motywów, a sala Kapitana Azulejosa ma marynistyczny, bardziej chłopięcy charakter. Pokój można więc łatwo dopasować do zainteresowań i gustu jubilata.

Jak wyglądają przyjęcia urodzinowe?

Impreza urodzinowa w Mandorii to dwie usługi: wynajęcie salki urodzinowej na min. 2 h oraz całodzienny dostęp do atrakcji znajdujących się w parku.

Podczas świętowania w salce można zorganizować typowe zabawy na urodziny: śpiewanie sto lat, poczęstunek tortem, otwieranie prezentów, kalambury, piniata itd. O przebiegu imprezy decydują organizatorzy, czyli rodzice. Zależnie od pomysłu obsługa parku może pomóc w przygotowaniu niektórych niespodzianek lub nawet zaangażować w zabawę Mandorian. Plan ustalany jest indywidualnie, dlatego każde przyjęcie urodzinowe może wyglądać zupełnie inaczej.

Po udanej zabawie w salce wszyscy uczestnicy mogą udać się do parku, aby skorzystać z atrakcji Miasta Przygód. To czas na wyjątkową zabawę i odkrycie tajemnic Mandorii!

Jak zorganizować urodziny w Mandorii?

W celu zorganizowania urodzin prosimy o kontakt mailowy: urodziny@mandoria.pl lub telefoniczny +48 786 916 945. Można również zostawić swój nr telefonu w zakładce Rezerwuj urodziny.

Koszt organizacji urodzin różni się zależnie od dni tygodnia oraz poczęstunku. W prezencie od Mandorian jubilat oraz dwóch opiekunów nie wnoszą opłaty za siebie. Należy zapłacić jedynie za Gości oraz wynajęcie salki. Poczęstunek można zorganizować we własnym zakresie lub skorzystać z propozycji parku. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.

Urodziny w Mieście Przygód – to dopiero przygoda!

Zobacz więcej

Tematyczny park rozrywki – co to znaczy?

Mandoria to tematyczny park rozrywki, w którym dobra zabawa nigdy się nie kończy. Wiele osób zastanawia się jednak, czym jest tematyzacja takiego obiektu i jak …

Zobacz więcej →
atrakcje dla dzieci

Atrakcje dla najmłodszych w Mieście Przygód!

Co czeka na dzieci w Mandorii? Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko znajdzie coś dla siebie w Mandorii? Dostępne atrakcje dla najmłodszych są zróżnicowane, dlatego dobra …

Zobacz więcej →
rodzinny park rozrywki

Mandoria – rodzinny park rozrywki pod Łodzią

Co czeka na zwiedzających w Mieście Przygód? Mandoria to wyjątkowy park rozrywki – tematyczny, rodzinny, w całości “pod dachem”. By odkryć jego tajemnice i wszystkie …

Zobacz więcej →