Mandoria – rodzinny park rozrywki pod Łodzią

Co czeka na zwiedzających w Mieście Przygód?

Mandoria to wyjątkowy park rozrywki – tematyczny, rodzinny, w całości “pod dachem”. By odkryć jego tajemnice i wszystkie atrakcje, przed wizytą warto się co nieco dowiedzieć. Na czym polega wyjątkowość Miasta Przygód? Wyjaśniamy.

Podróż do niezwykłego miasta

Jest rok 1521. Mandoria to wielkie, przedsiębiorcze miasto w Polsce. Można je porównać z Wenecją, Amsterdamem czy Marsylią. Codziennie jego ulicami podróżują najwięksi odkrywcy renesansowej Europy, kupcy z całego świata i istotni możni. Jakim cudem to niezwykłe miasto na chwilę odeszło w zapomnienie? Tego do końca nie wiadomo, ale teraz Mandoria ponownie otworzyła swoje bramy. Goście z całego świata mogą odwiedzić Miasto Przygód i zamienić się w odkrywców renesansowego dziedzictwa. Pora na Ciebie!

Rodzinny park rozrywki pod Łodzią

Mandoria to rodzinny park rozrywki, który znajduje się pod Łodzią, w Rzgowie, na terenie Miasta Mody PTAK. Jest parkiem w całości krytym i jednocześnie największym tego typu w Polsce. Jego wnętrze wystylizowano na renesansowe miasto handlowe. Dzięki temu po przekroczeniu bram Mandorii można przenieść się do XVI wieku. Nawet nowoczesne elementy, takie jak atrakcje, są dostosowane do stylu epoki, a ulicami miasta przechadzają się prawdziwi Mandorianie – animatorzy przebrani za mieszkańców Mandorii.

Na czym polega familijność tego miejsca? Jest to park rozrywki, w którym bawić mogą się zarówno dzieci, jak i dorośli. Wszystkie miejsca zaprojektowano więc tak, by bliscy spędzali czas wspólnie i aktywnie. Dzięki temu nawet atrakcje, które zazwyczaj nie są przeznaczone dla dorosłych, dostosowano do potrzeb rodziców. Dotyczy to np. figloraju, którego sufit znajduje się na tyle wysoko, że rodzic może bez problemów bawić się ze swoimi pociechami lub sam (to dobra zabawa dla każdego!).

Jakie atrakcje znajdują się w Mandorii?

W rodzinnym parku rozrywki Mandoria przeważają atrakcje familijne. Są to liczne karuzele, olbrzymia zjeżdżalnia czy gigantyczny lustrzany labirynt. Niektóre są przeznaczone głównie dla najmłodszych, np. Szalupy, inne zadowolą odkrywców głodnych dużych emocji, np. Galeon czy roller-coastery. Dzięki temu w Mandorii każdy znajdzie coś dla siebie!

Pełna lista atrakcji znajduje się tutaj: atrakcje dla dzieci.

Zapraszamy codziennie w godzinach 10-20, do Rzgowa k. Łodzi!

Zobacz więcej
urodziny w mandorii

Jak zorganizować urodziny w Mandorii?

Chcesz wyprawić swojemu dziecku niezapomniane urodziny? Świetną przygodą będzie wizyta w Mandorii! Co takiego czeka na jubilatów? Czy Mandorianie wręczają jakieś prezenty? Czy istnieją salki …

Zobacz więcej →
atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Jakie mandoriańskie atrakcje dla dzieci są przystosowane dla dorosłych?

Miasto Przygód zaprasza wszystkich Odkrywców – i tych małych, i tych większych. Z jakich atrakcji mogą skorzystać Ci drudzy? Wbrew pozorom Mandoria to park rozrywki …

Zobacz więcej →
otwarcie mandorii

Czy Mandoria jest otwarta w niedziele niehandlowe?

W jaki dzień przyjechać do Mandorii? Odkrywcy wybierają najczęściej weekend, jednak wielu zastanawia się, czy niedziela to dobry pomysł. Jak wiadomo, tego dnia wiele obiektów …

Zobacz więcej →